CZ EN

Konec Windows 7!

Už příští týden bude oficiálně ukončena podpora operačního systému Windows 7. Již v úterý naposledy vyjdou aktualizace pro tuto platformu, po tom již nebudou vydávány ani opravy bezpečnostních chyb.

Tahle situace připomene většině uživatelů situaci co nastala před pár lety, když byla ukončena podpora platformy Windows XP.

Uživatele budou schopni pokračovat použivat Windows 7, ale v případě objevení jakékoliv bezpečnostní trhliny, uživatelé budou vystavení nebezpečí zneužití počítačovými piráty a v daném případě i antivirový systém je poměrně nepoužitelný.

V roce 2015 již byla ukončena tzv. mainstreamová podpora a po 14. lednu přestane platit i rozšířená podpora. Od té doby již nebude možné stahovat žádné aktualizace a používání platformy bude nebezpečné.

Doporučujeme nadále danou platformu nepoužívat a tím se vyhnout nebezpečí, které představují nepodporované operační systémy.

Byl tenhle článek užitečný nebo zajímavý pro Vás? Sledujte nás na Facebooku nebo čtěte novinky u nás na webové stránce!

Další informace o Windows 7 najdete tady

 


07.01.2020
Rychlá a přehledná administrace Vašeho webu

Využijte náš jednoduchý administrační systém pro správu obsahu. Stránky založené na systému 7RS jsou velmi snadno a intiutivně ovladatelné. Každý web postavený na našem redakčním systému má individuální design.

Naši klienti