CZ EN

Zabezpečte sebe a svoje data!

Každý z nás používá internet a z největší pravděpodobnosti většina z nás chce zabezpečit svoje data. Nechceme, aby se nám nikdo dostal do e-mailu nebo do jakéhokoliv jiného účtu, kde shromažďujeme důležitou informaci.

Věděli jste, že Google nabízí ke stáhnutí velmi užitečná rozšření, která Vám co nejvíce zabezpečí hesla a  účty? První z nich je Password Checkup

Password Checkup

Je to rozšíření Chrome, které automaticky kontroluje zabezpečenost vašich účtů Google a hesel Chrome. Rozšíření aktivně rozpoznává a reaguje na jakékoliv hrozby. Také kontroluje hesla a uživatelská jména, která používáte a jestli zjistí, že jsou stejná jako u více než 4 miliardy přepadených, oznámí Vás a doporučí změnit heslo.

 

Druhé rozšíření je Cross Account Protection

Ve velmi vzácném případě, kdy se útočník dostane do vašeho účtu Google, Cross Account Protection Vám pomůže Vám ziskat zpět Váš účet. Rozšíření Vám sdělí jestli došlo k nějakému ohrožení nebo podezřelé aktivitě. Rozšíření bylo vytvořeno při spolupráci s Adobe, Internet Engineering Task Force (IETF) a OpenID Foundation pro nejlepší zabezpečení Vašich účtů.

 

Líbil se Vám článek a máte zájem o podobné zajímavé informace nebo máte nějaký dotaz? Sledujte nás na FB pro nejzajímavější zprávy z oboru IT nebo nás kontaktujte pro další informace. Máte-li zájem o webovou stránku, aplikaci nebo prostě potřebujete pomoc se správou sociálních sítí, neváhejte nás kontaktovat!


22.02.2019
Vývoj software na zakázku

Vaší vizi přepracujeme do virtuální podoby, pomůžeme Vám domyslet všechny detaily, seznámíme Vás s prostředím, do kterého vstupujete. Zákazníkům se věnujeme naplno, vždy s osobním přístupem.

Naši klienti