CZ EN

Design

Reklama a s ní spojený vzhled je nutností, bez které se prodej výrobků ať veřejnosti, či firmám neobejde. Pokud chcete zaujmout Vaše zákazníky nebo náhodné návštěvníky Vašeho nového webu, bez špičkové grafiky se neobejdete. Pěkný design se dnes stává standardem u většiny firem. Ti, kteří chtějí být ve svém oboru úspěšní, na něj kladou důraz. Velké množství potenciálních zákazníků spoléhá na vjemy z právě navštívené webové stránky. Velmi jednoduše tak můžete sdělit, jaký typ firmy jste, jaké hodnoty ztělesňujete a také, jaké nabízíte ceny ve srovnání s kvalitou.

Co od nás můžete čekat

Navrhneme pro Vás jedinečné grafické řešení webu, loga, vizitek či firemní identity. V oboru máme mnohaleté zkušenosti a náš styl je vytříbený a neotřelý. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, každý webový návrh tvoříme přesně pro jednotlivé potřeby klienta.

V případě tvorby firemních webových stránek upřednostňujeme nejnovejší webové trendy, které poté konzultujeme s Vámi. Naši grafici jsou vystudovaní odborníci v oboru.

Firemní identita

Protože preferujeme dlouhodobou spolupráci s klienty, připravujeme pro ně kromě grafických návrhů webových prezentací také vizitky, redesignujeme loga, připravujeme letáky a přes naše partnery také velmi kvalitně a cenově výhodně tiskneme. Tzn. jeden grafik pro Vás bude pracovat stále, jeho rukopis zůstane stejný. Vybrané grafické práce nad rámec webu:

  • Redesign nebo návrh nového loga
  • Vytvoření vizitek, letáků, hlavičkových papírů a razítek (firemní identita)
  • Grafický návrh bannerů, billboardů, reklamních ploch
  • Redesign aplikace, uživatelského rozhraní

Reference

 

Poptávkový formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Rychlá a přehledná administrace Vašeho webu

Využijte náš jednoduchý administrační systém pro správu obsahu. Stránky založené na systému 7RS jsou velmi snadno a intiutivně ovladatelné. Každý web postavený na našem redakčním systému má individuální design.

PO-NE 9-19 HOD.

+420

776 88 69 06

Naši klienti