CZ EN

Doplňkové služby

Kromě vytvoření webových stránek nabízíme našim zákazníkům různé doplňkové služby.

Obsah:

SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Výhodou SEO optimalizace je získání nových návštěvníků za nižší náklady v porovnání s ostatními placenými internetovými kampaněmi. Víme, že zhruba 90% uživatelů internetu dnes používá fulltextové vyhledávače, především Google a Seznam. Díky dobré SEO optimalizaci můžete oslovit právě těchto 90% z těch uživatelů, kteří vyhledávají Váš produkt či službu.

Optimalizace probíhá vždy v rámci dlouhodobé spolupráce, jedná se o kontinuální proces vývoje s doporučenou, minimálně roční podporou.

Správa Google Analytics

Google Analytics je služba, která umožňuje získávat z Vašich webových stránek statistická data různého zaměření. Můžete tak sledovat:

  • návštěvnost webu
  • chování uživatelů
  • odkud uživatelé přicházejí
  • jak dlouho se zdrží
  • kolik stránek si prohlédnou.

Dále zjistíte, jaká klíčová slova uživatelé používají, aby se na Váš web dostali. Pomocí tohoto nástroje lze také sledovat reklamní kampaně a mnoho dalšího. Ze shromážděných dat získáte cenné informace, díky kterým můžete optimalizovat web tak, aby byl pro uživatele co nejpříjemnější a vydělával Vám peníze.

PPC kampaně na Sklik a Google Adwords

7 Interactive se dlouhodobě zabývá tvorbou a správou PPC (Pay Per Click) kampaní ve vyhledávačích Seznam a Google. Mnohaleté zkušenosti se správou PPC kampaní zaručují vysokou míru efektivity při vedení kampaní, nízké náklady na proklik a možnost brandového i cíleného využití kampaně.

Správa profilu a kampaní na Facebooku

Dlouhodobě vzrůstající zájem o Facebookové kampaně naznačuje jejich využitelnost pro marketing spotřebitelských produktů. Na Facebooku pořádáme pro naše klienty různorodé marketingové akce:

  • Proaktivní aktualizace Vašeho profilu, statusů, přidávání novinek
  • Výroba a správa reklamních kampaní
  • Nábor nových fanoušků stránky
  • Administrace soutěží

Facebookové moduly Like a Doporučit, aktualizace profilů či fotografie fanoušků stránky propojujeme s webovými prezentacemi.

Google Adsense

Prostřednictvím této služby mohou majitelé a provozovatelé webových stránek vydělávat peníze tak, že umožní zobrazovat na svých stránkách cílené reklamy. Konkrétně se jedná o reklamy ze systému Google Adwords určeného pro tvorbu kampaní typu PPC (Pay Per Click). Pomůžeme Vám zprovoznit tuto službu a Váš web pak bude vydělávat jen na základě umístěné reklamy.

Tvorba videí

Místo zdlouhavých manuálů, které se nikomu nechtějí číst, připravujeme pro naše klienty videa, která slouží jako návod k ovládání webu. Uživatelé webu se tak během několika minut dozví, jak s webem pracovat, kam kliknout nebo jak se přihlásit do uživatelské sekce. Tato videa jsou užitečná, zvláště pokud se jedná o složitější web s více funkcemi.

Ukázkové video pro našeho klienta diabetica.cz si můžete prohlédnout zde:

Copywriting

Copywriting znamená vytváření čtivých textů, které prodávají produkty a služby. Pro Vaše webové stránky napíšeme unikátní text, který bude obsahovat všechny důležité informace, bude vhodně strukturovaný, formátovaný a zároveň poutavý pro čtenáře.  Do textu umisťujeme klíčová slova tak, aby bylo zajištěno SEO (optimalizace pro vyhledávače).

Webhosting a mailhosting

Pro Vaše webové stránky zajistíme kompletní služby týkající se webhostingu a mailhostingu. Díky tomu budou Vaše webové stránky umístěné na internetu, aniž byste museli disponovat vlastním serverem. Dále pro Vás zřídíme elektronickou poštu. Obě služby připravujeme klientům na míru.

Správa a údržba domén

Aby bylo možné Vaše stránky na internetu dohledat, zaregistrujeme pro Vás vhodnou doménu a budeme ji spravovat. Doména neboli internetová adresa by měla odpovídat zaměření Vašich stránek. Dále by měla být jednoduchá a snadno zapamatovatelná.

 

Zaujala Vás některá z dopňkových služeb?

Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 776 886 906, na emailové adrese info@7interative.cz nebo přes kontaktní formulář níže.

7 Interactive, s.r.o.

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Rychlá a přehledná administrace Vašeho webu

Využijte náš jednoduchý administrační systém pro správu obsahu. Stránky založené na systému 7RS jsou velmi snadno a intiutivně ovladatelné. Každý web postavený na našem redakčním systému má individuální design.

Naši klienti