CZ EN

Rádi se s Vámi setkáme v našich prostorách na Praze 1 (Václavské náměstí), Praze 5 (ul. Plzeňská) a Praze 8 v Karlíně.

Kontaktujte nás přes formulář níže, nebo na telefonním čísle 776 886 906.

Na osobní schůzce můžeme vyjasnit Vaše představy fungování projektu, poskytnout informace z aktuálního dění v internetovém světě a připravit koncepci spolupráce. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte. Jsme tu pro Vás každý den od 9 do 19 hod.

Historie společnosti 7 Interactive

Zakladatelé společnosti 7 Interactive začali spolupracovat na webových projektech již v roce 2003. V průběhu několika let, po vyzkoušení mnoha různých variant tvorby webových aplikací, byl vytvořen vlastní redakční systém 7RS, který je nadstavbou PHP frameworku NETTE. Tento vlastní redakční systém posunul 7 Interactive mezi vývojovou špičku webových řešení v České republice. V posledních třech letech poskytujeme také plnou podporu sociální sítě Facebook.

Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha firmami, a to především na projektech B2B. Pro koncové zákazníky nabízíme snadné získání pronájmu e-shopových řešení.

Poptávkový formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Vývoj software na zakázku

Vaší vizi přepracujeme do virtuální podoby, pomůžeme Vám domyslet všechny detaily, seznámíme Vás s prostředím, do kterého vstupujete. Zákazníkům se věnujeme naplno, vždy s osobním přístupem.

PO-NE 9-19 HOD.

+420

776 88 69 06

Naši klienti