CZ EN

7 důvodů, proč mít firemní Facebookovou stránku

7.10. 2015

Nejste zcela přesvědčeni o přínosech Facebooku pro firmy? Přečtěte si našich 7 důvodů, proč by vaše firma neměla na sociální síti Facebook chybět.

1. Prezentujete vaše výrobky a služby

Facebook přestavuje další způsob, jak prezentovat vaše výrobky a služby. Můžete sem vkládat doplňkové informace, které se nevešly na vaše webové stránky, nebo různé zajímavosti a tipy.

2. Výborný komunikační kanál

Díky Facebooku můžete rychle a efektivně komunikovat s vašimi stávajícími i potenciálními zákazníky. Umíte si představit lepší způsob komunikace?

3. Dostanete zpětnou vazbu

Výraznou výhodou Facebooku je získání zpětné vazby od fanoušků vaší stránky. Na základě komentářů a „lajků“ zjistíte, na co vaši fanoušci reagují pozitvně, a naopak, co na ně nefunguje.

4. Statistiky chování fanoušků

Facebook pro vás shromažďuje cenné údaje o chování fanoušků vaší stránky. Tyto údaje můžete použít pro zlepšení marketingové a komunikační strategie.

5. Práce s doporučeními

Také věříte spíše doporučení vašich přátel a známých než placené reklamě? Na tomto principu funguje i Facebook.

6. Oslovíte nový segment

Facebookovou stránkou a vhodně zvolenou marketingovou strategií můžete oslovit nový okruh lidí, který se vám doposud nepodařilo zaujmout.

7. Pozitivní vliv na SEO

Firemní Facebooková stránka přispívá k lepší pozici ve vyhledávačích.

Na závěr je třeba dodat, že nestačí pouze založit firemní stránku a sem tam přidat příspěvek. Aby byla firemní Facebooková stránka přínosná, je nutné stanovit si marketingovou strategii a na jejím základě stránku spravovat. Dále je vhodné sledovat chování fanoušků a metriky, které Facebook nabízí, a podle toho strategii upravovat.

 

Zaujal Vás tento článek nebo máte dotaz ohledně Facebooku?

Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 776 886 906, na emailové adrese info@7interative.cz nebo přes kontaktní formulář níže.

7 Interactive, s.r.o.

Poptávkový formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Rychlá a přehledná administrace Vašeho webu

Využijte náš jednoduchý administrační systém pro správu obsahu. Stránky založené na systému 7RS jsou velmi snadno a intiutivně ovladatelné. Každý web postavený na našem redakčním systému má individuální design.

PO-NE 9-19 HOD.

+420

776 88 69 06

Naši klienti