CZ EN

Презентация компании

7 Interactive, s.r.o. vytváří řešení, která klientům usnadňují práci, pomáhají ke zvýšení obratu a vytváří lepší image. Naše nápady mohou usnadnit cestu za dalším rozvojem i Vám. Více jak desetileté zkušenosti v oboru využíváme pro maximální zefektivnění webových prezentací našich klientů. Zaměřujeme se na jedinečnost, nespokojujeme se s obyčejným, běžným řešením. Při vývoji se zaměřujeme na detaily, exkluzivní design a pokročilou funkčnost.

 

Činnosti společnosti

● Vývoj aplikací a software na zakázku

● Webová řešení s administrací

● E­shopy s širokou škálou funkcí

● Marketing na internetu, Facebook kampaně

● Školení IT, on­line marketingu, PPC

● Originální grafika a firemní identita

 

Používané technologie

Pro vývoj používáme osvědčený php framework NETTE, díky kterému jsou naše aplikace stabilní a bezpečné. Vzhled aplikace vytváří vždy profesionální grafik, každý design je originálním řešením na míru. Pro webové aplikace využíváme vlastní redakční systém 7RS, který využívá nejnovější dostupné technologie Webu 2.0 ­ HTML 5, CSS 3. Klademe důraz na moderní, funkční a bezpečný web, držíme krok s dobou, a proto naše webové stránky odpovídají nejnovějším internetovým trendům. Díky využití vlastního řešení, které průběžně rozvíjíme a testujeme, můžeme snadno a rychle reagovat na jakékoliv požadavky našich zákazníků.

 

Především intuitivní webové stránky

Aplikace z našich dílen jsou intuitivní, rychlé a jednoduché na ovládání. Všechny naše produkty jsou provázané, a proto jsou jakékoli úpravy pro nás jen běžnou rutinou a pro Vás velkou úsporou času a nákladů. Obsah stránek je oddělen od grafického řešení, což zaručuje snadnou správu a menší datovou náročnost webu a tím pádem rychlejší načítání.

 

Technické parametry a zabezpečení 7RS Systém

7RS využívá jazyk PHP 7 a framework Nette 2.4 v kombinaci s ORM frameworkem Doctrine 2.3.

Základem je databázový systém MySQL. Pro dynamické prvky je využíván v rámci Nette frameworku AJAX. Většina využívaných technologií je vždy aktualizována na základě vývojových trendů z důvodu maximálního využití dostupného technologického potenciálu a zabezpečení při zachování stability a spolehlivosti. Bezpečnost dat je zajištěna šifrováním citlivých údajů v databázi, ochranou proti útokům jako je SQL Injection, Cross site scripting, Cross site request forgery, možností využití šifrovaného HTTPS přenosu s využitím certifikátu, systémem automatického odhlašování a dalšími zabudovanými bezpečnostními prvky.

 

Reference

Férový pronájem

Férový pronájem slouží všem, kteří hledají nebo nabízejí bydlení a nepotřebují realitní kanceláře ani jiné prostředníky.

Kontaktní osoba: Jan Kotyz ­ výkonný ředitel, kotyz@ferovypronajem.cz

Projekty: ferovypronajem.cz

 

EUROZONA s.r.o.

Společnost, která se zabývá vydáváním katalogů CELIATICA a DIABETICA pro Českou a Slovenskou republiku. Katalog CELIATICA představuje přehled bezlepkových výrobků a je určen pacientům držícím bezlepkovou dietu. Katalog DIABETICA slouží pacientům s diabetickou dietou jako podklad pro sestavení jídelníčku. Pro tuto společnost jsme vytvořili webový portál pro diabetiky a celiaky obsahující katalog produktů, recepty a jídelníčky.

Kontaktní osoba: Tomáš Veleba ­ jednatel, +420 775 220 185

Projekty: diabetica.czceliatica.cz

 

STEM/MARK, a.s.

STEM/MARK, a.s. je full­service agentura zabývající se od roku 1994 marketingovými výzkumy. Poskytuje kompletní služby pro klienty z nejrůznějších oborů. Pro tuto společnost jsme vyvinuli systém pro správu rozhovorů, dotazníků a dalších aktivit agentury.

Kontaktní osoba: Jan Lajka ­ innovation manager, +420 606 816 940

Projekt: tazatel.stemmark.cz

 

Beauty Pro s.r.o.

Beauty Pro s.r.o. se zabývá prodejem a servisem přístrojových technologií pro estetickou medicínu, beauty, kosmetická a masérská studia, kliniky plastické chirurgie, dermatology, fitness, wellness atd. Dále provádí certifikovaná školení a doškolování pro provozování jednotlivých přístrojů, pořádá workshopy.

Kontaktní osoba: Martin Frank ­ ředitel, +420 603 854 011

Projekt: beautypro­studio.cz

 

Oblastní sdružení ODS Praha 4

Webové stránky pro volební kampaň v roce 2018.

Projekt: odspraha4.cz

 

VITRIX SOFTWARE

Projekt: vitrix.cz

Request form

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Quick and easy administration of your website

Take advantage of our simple web content management system. Administration of websites based on 7RS is simple and intuitive. Each website based on our management system has its own individual design.

MON-SUN 9am -7pm.

+420

776 88 69 06

Our clients