CZ EN

Gmail slaví svoje 15. narozeniny!

Letos Gmail slaví svoje 15. narozeniny a právě proto firma přidala dvě funkce, které nám opravdu změní život!

 

Slyšeli jste něco o možnosti planování e-mailu? Tohle je jedna ze dvou nových funkcí. Možnost plánování e-mailu znamená, že uživatel bude schopný nastavit čas, kdy chce, aby e-mail dorazil adresátovi. Pro Vás to znamená, že se nemusíte bát toho, že e-mail dorazí příliš pozdě nebo naopak brzo a tahle funkce umožní například pohodlnou komunikaci při časové odlišnosti v různých zemích.

 

Druhá přidaná funkce je Smart Compose, což je funkce pro mobilní aplikaci, která umožňuje psát e-maily rychleji a pohodlněji. Funkce analyzuje dříve zaslané e-maily a podle toho připravuje strukturu používanou při psaní e-mailů a aktivně navrhuje nebo automaticky doplňuje slova nebo fráze. Například aplikace může navrhnout “Ahoj” jako pozdrav v případě, často e-mail začínáte tímto způsobem.

 

Více informací o přidaných funkcích najdete tady (https://www.itnews.com/article/3385051/google-gmail-celebrates-15-years-by-adding-scheduled-email-and-smart-compose-for-mobile.html)

 

Byl tento článek pro Vás zajímavý nebo užitečný? Máte zájem o podobné články? Sledujte nás na Facebooku! Také nás neváhejte kontaktovat v případě, že máte nějaké dotazy nebo připomínky!


01.04.2019
Rychlá a přehledná administrace Vašeho webu

Využijte náš jednoduchý administrační systém pro správu obsahu. Stránky založené na systému 7RS jsou velmi snadno a intiutivně ovladatelné. Každý web postavený na našem redakčním systému má individuální design.

Naši klienti